Букси и съединители

Букси и съединители

Бързи конектори, студени сплайсове, букси RJ-45


Адаптер SC/APC

Адаптер SC/APC

Адаптер единичен SC/APC...

$0,48 $0,60 Дан. основа: $0,40

Адаптер SC/PC

Адаптер SC/PC

Адаптер единичен SC/PC...

$0,42 $0,54 Дан. основа: $0,35

Букса RJ45

Букса RJ45

Букса за UTP кабел, не екранирана...

$0,05 Дан. основа: $0,04

Бърз конектор SC/APC

Бърз конектор SC/APC

Бърз конектор (накрайник за оптичен кабел) SC/APC...

$1,80 $2,16 Дан. основа: $1,50

Бърз конектор SC/PC

Бърз конектор SC/PC

Бърз конектор (накрайник за оптичен кабел) SC/PC...

$1,32 $1,98 Дан. основа: $1,10

Механичен сплайс

Механичен сплайс

Механичен сплайс (съединител) за оптичен кабел. ..

$1,74 Дан. основа: $1,45

Оптичен затихвател

Оптичен затихвател

Оптичен затихвател SC, single mode...

$4,56 Дан. основа: $3,80

Оптичен затихвател LC

Оптичен затихвател LC

Оптичен затихвател LC, мъжко / женско, single mode...

$5,40 Дан. основа: $4,50

Показани са от 1 до 8 от 8 резултата (1 страници)