• Оптичен усилвател за кабелна телевизия 1550nm 4x21dBm

Оптичен усилвател за кабелна телевизия (EDFA) 1550nm. Оптичен вход -3 ~ +10dBm; оптичен изход 4x21dBm + wdm; оптични конектори SC/APC. Захранване: AC 220V/50-60Hz, DC 48V/50-60Hz. Размери - 1U, 19".

Оптичен усилвател за кабелна телевизия 1550nm 4x21dBm

  • Модел EDFA-4x21dBm
  • Наличност В наличност
  • $1 140,00
  • $1 032,00

  • Дан. основа: $860,00

Етикети: Оптичен усилвател за кабелна телевизия, Erbium-Doped Fiber Amplifier, EDFA, CATV EDFA 4x21dBm